Підсумки роботи харчової та переробної промисловості

За 2019 рік індекс виробництва промислової продукції харчової та переробної промисловості склав 91,1%.

За звітний період вироблено майже 193 тис. тонн цукру білого кристалічного, що на 22,6 тис. тонн менше ніж торік, виробництва м’яса птиці охолодженого склало 3,3тис. тонн, масла вершкового 10,8 тис. тонн, твердих та плавлених сирів – 3,2 тис. тонн, борошна – 91,2 тис. тонн, молока рідкого обробленого – 10,1 тис. тонн, олії соєвої нерафінованої – 42,3 тис. тонн.

Позитивна динаміка спостерігається у виробництві ковбасних виробів, виробництво яких збільшено на 6,7%,  солоду несмаженого на 3%, молока і вершків коагульованих, йогурту, кефіру, сметани та інших ферментованих продуктів на 23%,виробництво масла вершкового залишилося на рівні минулорічного показника.

У сезоні переробки цукрових буряків 2019 року працювало 4 цукрових заводів, перероблено 1,3 млн. тонн цукросировини.

Працюють над оновленням виробництва та розширенням асортименту продукції на ПрАТ «Деражнянський молочний завод», ТОВ «Віньковецькийсирзавод», ТОВ «Домашній хліб», ТМ «Мамин хліб» м. Красилів, філія ТОВ «Агробізнес», ТОВ «Верест» м. Дунаївці, ПП «Рикун», ТОВ «Проскурів-Агро» м. Хмельницький, ДП ПАТ ««Оболонь» Красилівське» м. Красилів, здійснює реконструкцію приміщення для переробки плодоовочевої продукції ТОВ "Ярмолинецький консервний завод" а також здійснюється будівництво заводу ТОВ "Старокостянтинівський олійноекстракційний завод".

В області на 60 підприємствах харчової і переробної промисловості впроваджено та сертифіковано міжнародні системи управління якістю та безпечністю харчових продуктів відповідно до вимог стандартів ІSO серії 9000, ІSO серії 14000, ІSO серії 22000, міжнародна система НАССР.